کانال تلگرام کانالی بـرای داشتن حسی خوب در زندگی

کانال تلگرام کانالی بـرای داشتن حسی خوب در زندگی

ID: @masih3626

شاد بودن، بزرگترین انتقامی است که می توان از دنیا گرفت …

آیا از تعداد زیاد کانال های خودتون خسته شدید؟
آیا وقت ندارید همه ی کانال های مهم رو چک کنید؟
ما کار شما رو انجام خواهیم داد.
کانالی جایگزین برای تمام کانال های شمـا.
خنـده، سرگرمی، دانستنی های متنوع و جالب، آمـوزش زبـان، ظرایف اخـلاقی، نکات انگیـزشی و ….
به دور از هرگونه مطالب غیراخلاقی و منـاسب برای تمام اعضای خـانواده.
ما تو این کانال ادعامون اینه که تک تک پست هامون این امکان رو دارن که به دیگران فوروارد بشن و همون حس خوب رو به مخاطب شما در مورد شما منتقل کنن… ادعـای بزرگیـه اما ما از پسش بر اومدیم چون رو کیفیت مطالب کانال وقت میذاریم… بنـابراین ازتون دعوت میکنم که اگه به محبوبیت بیشترِ خودتون و نمایش دادن یه وجهه ی جذاب بین دوست و آشنـا از خودتون علاقه مند هستین، کانـال ما رو از دست ندین!
دوستان محترم توجه داشته باشید با نظر به اینکه امروزه کمتر کانالی است که برای تمامی اعضای خانواده مطالب انگیزشی و مثبت و تصفیه شده ارائه کند و از طرفی علاوه بر تنوع، در بر دارنده طیف وسیعی از مطالب مفید و آموزنده باشد بر آن شدم تا هر روز اکثر کانالهای پر بازدید را چک کرده و یا از سایر منابع مختلف، مطالبی را که اعضای کانال دوست دارند در این کانال قرار دهم. ناگفته نماند از آنجا که بر خلاف اکثر کانالها که برای جذب بیشتر ممبر همه جور پست و مطلبی را می گذارند به گزینش و چینش مطالب اقدام میکنم. این کار هیچگونه جنبه تبلیغی ندارد و من در صدد این هستم تا حس امید و شادابی را به اعضای کانال خود هدیه نمایم. امید است ظل توجهات و عنایات دوستان به این مهم دست یابیم.

https://telegram.me/masih3626

توجه: مسئولیت محتوای این شبکه اجتماعی به عهده ی صاحب آن می باشد، لطفا قبل از اعتماد به آن، تحقیق کنید، همچنین در صورت مشاهده تخلف از قسمت گزارش به ما اطلاع دهید.

کانال های تلگرام ویژه