کانال تلگرام دسپاک ( پاک کننده دست صنعتگران )

کانال تلگرام دسپاک ( پاک کننده دست صنعتگران )

ID: @daspak

معرفي ژل دسپاک
دسپاک نام محصول جديد و نوآورانه ازشرکت ( بنادشیمی فرايند ) ميباشد که پس ازسه سال تحقيق وآزمايشات گوناگون علمي و عملي بدست آمده است
اين محصول مطابق استاندارد ملي ايران (شماره ۳۲۱۲ ) توليد شده و براي تميز کردن دستهاي سياه وچرب کارگران فني , صنعتگران , مکانيکها , تعويض روغنيها , رانندگان و .. میباشد .
دسپاک از مواد بهداشتي پليمري و معدني سالم واستاندارد توليد شده وهيچگونه عارضه وحساسيتي ايجاد نميکند و مانند شوينده هاي معمولي بکار ميرود و بعد از استفاده نيازي به شستن دوباره دست ها نيست.
دسپاک براي سلامت دست صنعت گران توليد شده است تا از خاک اره, خاک , پودر شوينده و امثال آنها که براي سلامتي پوست مضراست استفاده نشود در ضمن دسپاک داراي رایحه خوش میباشد و علاوه بر نرمي و تميزي , دست را خوشبو و ضد عفونی هم ميکند.
ژل دسپاک بسيار اقتصادي بوده ويک قوطي ۱۱۰۰ گرمي از آن , شستشوي دست را حدود ۲۲۰ بار به مدت ۳ ماه تامين ميکند .
نحوه استفاده ژل دسپاک
• پلمپ قوطي را بازکنيد و با يک شیء مواد را هم بزنيد تامحتويات آن يکدست شود
• دستان خود را خيس نموده سپس مقدار يک سرانگشت ( حدود ۵ گرم ) از ژل برداشته و دستان خود را کاملا بهم بماليد تا کف کرده و پس ازحدود ۳۰ ثانيه مالش دستان خود را باآب ولرم بشوييد.
• درب قوطي را حتما پس از استفاده ببنديد تا از خشک شدن آن جلوگيري و همواره شکل خميري آن حفظ شود .
آدرس دفتر مرکزی : تهران – فلکه اول صادقیه خیابان اسدی جنوبی ساختمان پرنیان واحد ۵
همراه :۰۹۱۲۲۴۶۳۷۱۶ بهروز نظری
تلفن : ۴۴۲۰۸۶۷۹
تلگرام : @daspak

توجه: مسئولیت محتوای این شبکه اجتماعی به عهده ی صاحب آن می باشد، لطفا قبل از اعتماد به آن، تحقیق کنید، همچنین در صورت مشاهده تخلف از قسمت گزارش به ما اطلاع دهید.

کانال های تلگرام ویژه